Dlaczego warto sobie pomóc?

25 Maj 2021 Diety

Każdy, kto choć raz stosował dietę odchudzającą wie jak trudne staje się jej utrzymanie. Często nie wiemy od czego zacząć, co jeść oraz w jakich porcjach. Czytamy wiele artykułów w Internecie, próbujemy różnych przepisów, ale zawsze z podobnym skutkiem.

Wraz z upływem czasu dopada nas spadek silnej woli i ogromna chęć na słodycze czy zakazane potrawy tym bardziej, jeśli przed rozpoczęciem diety posiłki były źle zbilansowane.

Długotrwała i nieodpowiednio dobrana dieta jest przyczyną stresu, wywołuje napięcie i spadek motywacji, co w konsekwencji może skutkować efektem jojo. Tutaj z ratunkiem przychodzi specjalista- dietetyk w Centrum Dietetycznym w Krapkowicach.

Nasz ekspert pozwoli Ci odkryć w sobie motywację.

Czy jest motywacja? Motywacja dla wielu ludzi to przypływ energii i chęci działania, ale nieodpowiednio pielęgnowana zostaje szybko osłabiona, czego konsekwencją jest brak wytrwałości w osiągnięciu wymarzonej wagi.

Dietetyk w Opolu przeprowadzi z Tobą wywiad żywieniowy, dokona analizy składu ciała, zidentyfikuje problem z jakim się zmagasz i wspólnie z Tobą znajdzie rozwiązanie. W naszym gabinecie możesz liczyć na wsparcie, motywację oraz wsparcie w całym procesie odchudzania.

Daj sobie pomóc i już dziś umów się na wizytę: