Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Wioletta Szkudlarek

Dietetyk

Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę medyczną w Katowicach o kierunku Dietetyka i praktyka planowania żywienia jak również Wydział wychowania fizycznego i fizjoterapii o specjalności fizjoterapia. W skuteczny sposób aktywność fizyczną ze zdrowym odżywianiem.

Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Kamila Globish

Dietetyk kliniczny

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach o specjalności Dietetyka Kliniczna. Zdobytą na studiach wiedzę teoretyczną ugruntowała doświadczeniem zdobytym podczas pracy w szpitalu. Dzięki posiadanej wiedzy potrafi skutecznie wspomóc proces leczenia odpowiednim doborem diet, a także poprawić samopoczucie pacjenta poprzez kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

 

Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Monika Wita

Dietetyk Kliniczny

Monika Wita, która ukończyła Dietetykę w Medycznym Studium Zawodowym.
Wiedzę nabywała nie tylko na uczelni i szkoleniach, ale przede wszystkim na drodze własnego doświadczenia zawodowego, które wynosi 6 lat pracy w zawodzie Dietetyka.

Motta, którymi kieruje się Pani Dietetyk brzmią: “Sukcesy moich pacjentów są moimi sukcesami” oraz “Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki”.

Jednym z największych sukcesów Pani Dietetyk jest 50-kilogramowy spadek masy ciała.

Prowadzimy także nasz kanał na YouTube. Ta forma komunikacji jest często bardziej wygodna dla naszych Klientów. Łatwo obejrzeć kilka odcinków naszego vloga i dowiedzieć się czegoś nowego.

Lżejsi.pl

Prowadzimy również kanał na “fejsie”.
Wiemy, że to lubicie, jesteście tam często, dlatego i my tam jesteśmy. To jedno z najszybszych narzędzi medialnych w naszym świecie.

Lżejsi.pl

Tak, jesteśmy nowocześni. Chcemy, aby Wasze postanowienia były wspierane nowymi technologiami, stąd nasz aplikacja, dostepna na platformę Android. Pomaga w utrzymaniu właściwej diety, nawadniania organizmu i aktywności fizycznej. Zapewnia również bezpośredni kontakt z nami.