Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Wioletta Szkudlarek

Dietetyk

Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę medyczną w Katowicach o kierunku Dietetyka i praktyka planowania żywienia jak również Wydział wychowania fizycznego i fizjoterapii o specjalności fizjoterapia. W skuteczny sposób aktywność fizyczną ze zdrowym odżywianiem.

Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Monika Wita

Dietetyk Kliniczny

Monika Wita, która ukończyła Dietetykę w Medycznym Studium Zawodowym.
Wiedzę nabywała nie tylko na uczelni i szkoleniach, ale przede wszystkim na drodze własnego doświadczenia zawodowego, które wynosi 6 lat pracy w zawodzie Dietetyka.
Motta, którymi kieruje się Pani Dietetyk brzmią: “Sukcesy moich pacjentów są moimi sukcesami” oraz “Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki”.
Jednym z największych sukcesów Pani Dietetyk jest 50-kilogramowy spadek masy ciała.

Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Marzena Janiec

Dietetyk Kliniczny

Nazywam się Marzena i jestem magistrem dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem tutaj po to, aby pomóc Osobom, które z różnych przyczyn przechodzą kryzys w odchudzaniu.
Jeśli masz problem ze znalezieniem motywacji i zrzuceniem zbędnych kilogramów zapraszam do współpracy. 🙂

Lżejsi.pl Lżejsi.pl

Larysa Hadasch

Dietetyk Kliniczny

Mam na imię Larysa i ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie wciąż pogłębiam wiedzę, uczestnicząc w kursach i konferencjach żywieniowych. Pomagam osobom w różnym wieku, które mają problem ze zrzuceniem lub utrzymaniem wagi. Wspieram, doradzam i układam dietę według preferencji. Uśmiech oraz zadowolenie podopiecznych są dla mnie największą motywacją do pracy.

Prowadzimy także nasz kanał na YouTube. Ta forma komunikacji jest często bardziej wygodna dla naszych Klientów. Łatwo obejrzeć kilka odcinków naszego vloga i dowiedzieć się czegoś nowego.

Lżejsi.pl

Prowadzimy również kanał na “fejsie”.
Wiemy, że to lubicie, jesteście tam często, dlatego i my tam jesteśmy. To jedno z najszybszych narzędzi medialnych w naszym świecie.