JEŚLI CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ:

 1. Jak ocenia Twój problem specjalista,
 2. Jakie działania rekomendowałby w Twojej obecnej sytuacji tak, żeby osiągać najlepsze rezultaty.

Podczas konsultacji online/telefonicznej, ekspert dokona wywiadu zdrowotnego, podczas którego zapyta Cię o przebyte choroby, leki i dawki leków, które zażywasz na co dzień, przeanalizuje Twoje nawyki żywieniowe i Twój styl życia.
Będziesz miał/maiła także okazję do przedstawienia swoich oczekiwań względem kuracji. Na podstawie zebranych informacji, ekspert określi Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz zaproponuje Ci rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze.

Zamów darmową konsultację z ekspertem!
Prosimy o podanie swoich danych. Ustalimy dogodny termin konsultacji.


  Podając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych.

  Dietetyk Kędzierzyn-Koźle

  Dietetyk Krapkowice - jak działamy?

  Dlaczego tak ważne jest dbanie o zdrowie? Błędne jest myślenie, że otyłość to tylko problem wizualny... Nadmiar tkanki tłuszczowej upośledza prawidłową pracę m.in. hormonów, w związku z tym mogą pojawić się problemy np.: pracy tarczycy, która pociąga za sobą cały szereg niepożądanych działań, bowiem choroby tarczycy są w stanie chociażby obniżyć wchłanianie wit.D – niedobór tej witaminy ma wpływ na wiele ważnych funkcji życiowych, możemy zatem spodziewać się rozwoju osteoporozy, różnego rodzaju alergii, a nawet powstania depresji z niedoboru tej właśnie witaminy. Pamiętajmy zatem, że organizm jest jak najlepsza orkiestra, dlatego kiedy jeden „instrument” nie działa prawidłowo cały organizm fałszuje.

  Nasi Dietetycy w Krapkowicach pomogą Ci ustalić prawidłową dietę, pokaże jak w naturalny sposób można zapobiegać niedoborom i dobierze suplementację dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Zastanawiasz się kiedy najlepiej zacząć kurację odchudzającą? Słyszałeś od znajomych różne wersje „najlepiej na wiosnę”, „najlepiej latem, bo masz dużo warzyw i owoców do wyboru”, „weź się za siebie od nowego roku”... Nic bardziej mylnego, najlepiej zacząć od razu, kiedy tylko o tym pomyślisz. Nie ma nic bardziej wartościowego w naszym życiu niż zdrowie, dlatego tak bardzo zachęcamy do dbania o nie. Należyta masa ciała niweluje wiele chorób tj.: nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca czy problemy hormonalne. Dietetyk w Krapkowicach ustali Ci asortyment produktów, godziny oraz porcje, będzie również dbał o wysoki poziom motywacji i zadowolenia. Przyjdź i przekonaj się sam!

  Prowadzimy także nasz kanał na YouTube. Ta forma komunikacji jest często bardziej wygodna dla naszych Klientów. Łatwo obejrzeć kilka odcinków naszego vloga i dowiedzieć się czegoś nowego.

  Lżejsi.pl

  Prowadzimy również kanał na “fejsie”.
  Wiemy, że to lubicie, jesteście tam często, dlatego i my tam jesteśmy. To jedno z najszybszych narzędzi medialnych w naszym świecie.