JEŚLI CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ:

 1. Jak ocenia Twój problem specjalista,
 2. Jakie działania rekomendowałby w Twojej obecnej sytuacji tak, żeby osiągać najlepsze rezultaty.

Podczas konsultacji online/telefonicznej, ekspert dokona wywiadu zdrowotnego, podczas którego zapyta Cię o przebyte choroby, leki i dawki leków, które zażywasz na co dzień, przeanalizuje Twoje nawyki żywieniowe i Twój styl życia.
Będziesz miał/maiła także okazję do przedstawienia swoich oczekiwań względem kuracji. Na podstawie zebranych informacji, ekspert określi Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz zaproponuje Ci rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze.

Zamów darmową konsultację z ekspertem!
Prosimy o podanie swoich danych. Ustalimy dogodny termin konsultacji.


  Podając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych.

  Dziękujemy

  Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

  Jeśli szukasz doświadczonego eksperta, oczekujesz INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA I MOTYWACJI oraz praktycznych rozwiązań popartych wieloma SUKCESAMI moich pacjentów, skorzystaj z mojego wsparcia – indywidualnie dopasowanego do Twojego organizmu.

  Lżejsi.pl

  Dlaczego konsultacja jest darmowa?

  Tak jak się domyślasz, po konsultacji otrzymasz ode mnie propozycję skutecznej kuracji. Ty i tylko Ty będziesz podejmować decyzję, czy zechcesz skorzystać z pracy ze mną. Zatem nie podejmujesz żadnego ryzyka. To ja muszę się wykazać i dać z siebie wszystko, aby Ci pomóc.

  Nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk, oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm, może dobrać kurację dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Zamów darmową konsultację z ekspertem!


   *Podając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie i używanie Twoich danych do celów marketingowych.

   Dziękuję. To ważny krok dla Ciebie.

   Niedługo skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny dermin.

   Wioletta Szkudlarek Ekspert w redukcji nadwagi i otyłości

   Umów się na wizytę: +48 570 057 005