JEŚLI CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ:

  1. Jak ocenia Twój problem specjalista,
  2. Jakie działania rekomendowałby w Twojej obecnej sytuacji tak, żeby osiągać najlepsze rezultaty.

Podczas konsultacji online/telefonicznej, ekspert dokona wywiadu zdrowotnego, podczas którego zapyta Cię o przebyte choroby, leki i dawki leków, które zażywasz na co dzień, przeanalizuje Twoje nawyki żywieniowe i Twój styl życia.
Będziesz miał/maiła także okazję do przedstawienia swoich oczekiwań względem kuracji. Na podstawie zebranych informacji, ekspert określi Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz zaproponuje Ci rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze.

Zamów darmową konsultację z ekspertem!
Prosimy o podanie swoich danych. Ustalimy dogodny termin konsultacji.


Podając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych.

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Jeśli szukasz doświadczonego eksperta, oczekujesz INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA I MOTYWACJI oraz praktycznych rozwiązań popartych wieloma SUKCESAMI moich pacjentów, skorzystaj z mojego wsparcia – indywidualnie dopasowanego do Twojego organizmu.

Lżejsi.pl

Dlaczego konsultacja jest darmowa?

Tak jak się domyślasz, po konsultacji otrzymasz ode mnie propozycję skutecznej kuracji. Ty i tylko Ty będziesz podejmować decyzję, czy zechcesz skorzystać z pracy ze mną. Zatem nie podejmujesz żadnego ryzyka. To ja muszę się wykazać i dać z siebie wszystko, aby Ci pomóc.

Nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk, oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm, może dobrać kurację dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zamów darmową konsultację z ekspertem!


*Podając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie i używanie Twoich danych do celów marketingowych.

Dziękuję. To ważny krok dla Ciebie.

Niedługo skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny dermin.

Wioletta Szkudlarek Ekspert w redukcji nadwagi i otyłości

Umów się na wizytę: +48 570 057 005