Bożena 9 miesięcy terapii
- 23 kg
Lżejsi.pl
Lżejsi.pl
Szczupłą sylwetkę możesz mieć w każdym wieku, jednak zmienia się droga do jej osiągnięcia.

WYMIENIŁAM CAŁĄ GARDEROBĘ!

Poznajmy historię Pani Bożeny, która zrzuciła 23 kg z dietetykiem Krapkowicach!

Przed podjęciem kuracji nasza bohaterka ważyła 89 kg. Na ten moment masa ciała wynosi 66 kg! Do podjęcia decyzji o odchudzaniu przyczyniły się… spodnie.

Będąc osobą otyłą, nie mogła znaleźć w sklepie ubrań, które by spełniały jej oczekiwania, dlatego też najczęściej sięgała po luźne dresy.

– Cokolwiek bym nie ubrała – w niczym nie wyglądałam dostatecznie dobrze. Ciążących mi kilogramów nie dało się w żaden sposób zamaskować. Jedyne o czym myślałam, to nie o zdrowiu, tylko o tym żeby zmieścić się w upragnione spodnie! – mówi pani Namysło.

Pani Bożena postanowiła wtedy, że skorzysta ze specjalistycznej porady w gabinecie dietetycznym.

– Dzięki pani dietetyk zaczęłam się zdrowo odżywiać – mówi. – Nauczyłam się przede wszystkim regularnie jeść i pić wodę mineralną, a swoje stare nawyki zamieniłam na ich lepsze odpowiedniki.

Przed kuracją pani Bożena próbowała zrzucić zbędne kilogramy na własną rękę, stosując ogólnodostępne diety internetowe, które obowiązywały zaledwie kilka dni. Mieszkanka Racławic nie umiała utrzymać rygoru diety.

– Na początku nie wierzyłam, że cotygodniowe spotkania mi pomogą. Motywowało mnie to, że muszę tu przyjechać i stanąć na wadze. Pani dietetyk daje mi ogromną motywację – przyznaje pani Bożena.

Większość jest zachwycona zmianami pani Namysło, ale również pojawiają się plotki… z zazdrości zapewne! Jej samopoczucie i zdrowie uległo znacznej poprawie – pani Bożena nie wstydzi się już pokazać na basenie w stroju kąpielowym.

– Mimo że schudłam, to patrząc w lustro, nadal widziałam grubą osobę. Uwierzyłam dopiero, kiedy porównałam zdjęcie z dawnych czasów z moim obecnym wyglądem. Całkowicie wymieniłam garderobę! Starych rzeczy nawet nie chcę widzieć na oczy!

Zaprezentowane na naszej stronie rezultaty redukcji wagi to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.